Przedstawicielstwo UNIQA Zakopane jest rodzinną firmą, która na Podhalu i w Zakopanem działa od ponad 25 lat.  Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń oraz na bieżąco pogłębiana wiedza, to elementy które nas wyróżniają na tle innych placówek w regionie.

Mając w swoim portfelu ubezpieczenia jednej firmy mamy dogłębną znajomość produktów i dbamy o to, aby zabezpieczenia jakie oferujemy, w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klientów, jednocześnie  zapewniając profesjonalne doradztwo, kompleksową ofertę i pomoc w sytuacjach tego wymagających.

Nasz profesjonalizm jest dostrzegany i doceniany, czego wyrazem jest szerokie grono Klientów, z których wielu jest z nami od samego początku.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

hands-people-woman-work

Jesteśmy tu dla Ciebie. Poświęcamy Ci tyle czasu, ile tego wymaga rzetelne zbadanie oczekiwań i jasne przedstawienie oferty. Nigdy nie stoimy w miejscu – wraz ze zmieniającym się rynkiem zmieniamy się i my – na bieżąco zgłębiamy wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach,  a w procesie sprzedaży stosujemy zasadę, by finalny produkt ubezpieczeniowy jak najlepiej odpowiadał rzeczywistym potrzebom.

Zespół
088-1

Oprócz prowadzenia własnych biur w Zakopanem i Nowym Targu współpracujemy z pośrednikami, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Gdzie nas znaleźć
3

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. Wraz ze swoją siostrzaną spółką oferującą ubezpieczenia na życie tworzą Grupę Ubezpieczeniową UNIQA obejmującą obszar całej Polski.

Grupa UNIQA