Przedstawicielstwo UNIQA Zakopane jest rodzinną firmą, która na Podhalu i w Zakopanem działa od ponad 25 lat.  Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń oraz na bieżąco pogłębiana wiedza, to elementy które nas wyróżniają na tle innych placówek w regionie.

Mając w swoim portfelu ubezpieczenia jednej firmy mamy dogłębną znajomość produktów i dbamy o to, aby zabezpieczenia jakie oferujemy, w pełni odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klientów, jednocześnie  zapewniając profesjonalne doradztwo, kompleksową ofertę i pomoc w sytuacjach tego wymagających.

Nasz profesjonalizm jest dostrzegany i doceniany, czego wyrazem jest szerokie grono Klientów, z których wielu jest z nami od samego początku.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Poświęcamy Ci tyle czasu, ile tego wymaga rzetelne zbadanie oczekiwań i jasne przedstawienie oferty. Nigdy nie stoimy w miejscu – wraz ze zmieniającym się rynkiem zmieniamy się i my – na bieżąco zgłębiamy wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach,  a w procesie sprzedaży stosujemy zasadę, by finalny produkt ubezpieczeniowy jak najlepiej odpowiadał rzeczywistym potrzebom.

Zespół

Oprócz prowadzenia własnych biur w Zakopanem i Nowym Targu współpracujemy z pośrednikami, dzięki czemu możemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Gdzie nas znaleźć

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. Wraz ze swoją siostrzaną spółką oferującą ubezpieczenia na życie tworzą Grupę Ubezpieczeniową UNIQA obejmującą obszar całej Polski.

Grupa UNIQA