Praca pośrednika ubezpieczeniowego opiera się w dużej mierze na zaufaniu i wiarygodności.

Każdy z nas jest inny, ma swoje pasje, prezentuje trochę odmienne spojrzenie na świat. Z drugiej strony wszystkich nas łączy przekonanie, że tak w życiu jak i w pracy trzeba być uczciwym. Dzięki temu tworzymy zespół, który dobrze się uzupełnia. Posiadamy wiedzę ubezpieczeniową, która pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Nigdy nie idziemy na łatwiznę, bo ubezpieczenia to zbyt poważna sprawa, żeby ograniczyć się do rozmowy o wysokości składki, choć o składce też zawsze możemy rozmawiać.

Piotr

Od zawsze wiedział, że będzie mieszkał w Zakopanem. Niektórzy mówią, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tam, gdzie inni rozkładają ręce, on szuka innych rozwiązań udowadniając, że praca w ubezpieczeniach nie musi być nudna. Lubi wyzwania, a drzwi do gabinetu ma zawsze otwarte. Przez lata pracował w centrali polskich spółek Grupy UNIQA, ale terminował także w siedzibie koncernu w Wiedniu, dzięki czemu poznał firmę, której ubezpieczenia dziś sprzedaje, od podszewki.

e-mail: ag.zakopane@uniqa.com.pl

18 2000 580/581 lub 604 192 609

Magdalena

Zakopianka, którą nosiło po świecie zanim wróciła w rodzinne strony. Najpierw nauczyła się promować ubezpieczenia, a dopiero potem je sprzedawać. Przez lata menadżer do spraw marketingu w Centrali UNIQA.

Kiedy nastał czas decyzji, porzuciła pracę w korporacji na rzecz rodzinnej firmy, którą przez lata od podstaw budował jej ojciec. Dziś nie żałuje swojego kroku.

email: ag.zakopane@uniqa.com.pl

tel. 18 2000 580/581

Edyta

Zaczynała od archiwizacji dokumentów ubezpieczeniowych i pracy na zapleczu, z czasem zajęła się sprzedażą. Skutek tego jest taki, że dziś wielu klientów nie wyobraża sobie współpracy z nikim innym jak tylko z „panią Edytą”. Uparta w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie pozwala sobie na fuszerkę. Nasz ekspert od ubezpieczeń na życie.

e-mail: edyta.marszalek@uniqa.com.pl

tel. 18 2000 580/581 lub 604 779 428

Zbigniew

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zasadniczy w sprawach zasadniczych, w pozostałych już mniej. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów, bo wie, że to w nich często tkwi istota sprawy. Dzięki temu zna ofertę firmy jak mało kto i niewiele jest go w stanie zaskoczyć. Zwierz społeczny.

email: zbigniew.szwab@uniqa.com.pl

tel. 18 2000 580/581 lub 604 779 428