Mieszkanie i dom

Home-iconPlanowanie, realizacja, urządzanie – włożyłeś wiele czasu, pieniędzy i wysiłku w swój dom.

Zbudowałeś coś trwałego. Zawsze jednak może wydarzyć się coś nieprzewidzianego, co zniweczy Twój wysiłek, pochłonie pieniądze i zainwestowany czas. Dlatego wybór ubezpieczenia jest jedną z Twoich najważniejszych decyzji.

Ubezpieczenie Twój DOM Plus to ochrona domu i mieszkania od zdarzeń losowych. Skierowane jest do każdego, kto posiada dom lub mieszkanie. Ubezpieczenie oferowane przez UNIQA posiada kilka opcji dodatkowych dla klientów, którzy mają z góry określone wymagania min. dla sportowców, dla prowadzących firmę w domu, czy dla klientów posiadających dużo sprzętu elektornicznego.

Trzy powody, dla których warto wybrać ubezpieczenie mieszkania Twój DOM Plus:

  1. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. W UNIQA chronisz swój dom od zdarzeń losowych, np. pożaru, huraganu lub zalania. Następnie dobierasz opcje, których potrzebujesz, i rezygnujesz z tych, które Ci się nie przydadzą, obniżając w ten sposób cenę ubezpieczenia,
  2. Masz całkowitą pewność, że cokolwiek się stanie, dostaniesz odszkodowanie. Ubezpieczenie w zakresie MEGA oparte jest na formule All Risk, to znaczy, że wypłacamy pieniądze w przypadku każdej szkody, która nie została wyraźnie wykluczona w umowie.
  3. Dostajesz dużo więcej niż ubezpieczenie domu. W ramach Twój DOM Plus możesz objąć ochroną również sprzęt elektroniczny, dom letniskowy, podróż czy nagrobek.